.

نشان اعتماد را
مشتریان به ما میدهند.

درباره ما

صنایع بسته‌بندی قوطی فلزی تهران قوطی (سدید سابق ) فعالیت کاری خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرده است. تهران قوطی در زمینه ساخت و تولید فلزی چهارگوش و قوطی گرد به منظور مصارف صنایع رنگ و رزین، چسب، تولید قوطی روغن موتور و روغن های خوراکی اقدام به تولید می نماید.
.

ما متخصص هستیم

تهران قوطی با بیش از نیم قرن تجربه و چند خط تولید مجزا محصول کاملا ایرانی با خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان قرار میدهد. انواع ظروف غذایی و ظروف شیمایی تخصص ما را نشان می دهد.

مشاهده همه خدمات

بله شما می توانید با تلفن های داخل سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

یکی از مهم ترین عوامل تایین کننده نرخ محصولات کیفیت این محصولات و تمیزی کار می باشد.محصولات برحسب تمیز بودن و کیفیت کار قیمت گذاری خواهد شد

اینکه شما بعد از تحویل ظروف خود هیچ نیازی به دوباره کاری تمیز کاری برای چاپ زدن و نشتی ندارید هم زمان محصول و خدمات پس از فروش ما رو خریداری کرده اید.

در مورد این سوال می توانید ما رو از مشتریانی که داریم بشناسید . بی شک محصولات برندهایی که با ما کار میکنند رو دیدید و خریداری کردید .

مخصوصا تو صنعت روغن موتور برای خودرو.

رنگ پاک کن

محصول جدید رنگ پاکن کن

رنگ پاکن نام این ظرف جدید استوانه ای شکل می باشد . که در سایز های یک و نیم لیتری جهت مصارف رنگ پاکن ...

اگر به دنبال کارخانه قوطی سازی و تولید انواع قوطی های گرد چهار گوش و حلب هستید به جای درستی امدید. دلایل مختلفی وجود دارد برای انتخاب یک شرکت یا کارخانه برای تولید قوطی فلزی یا حلبی مد نظر در این متن به ان میپداریم.

ویژگی های کارخانه تولید قوطی فلزی ما :

تجربه ایی 30 ساله – تمرکز بر کیفیت و ساخت – مسئولیت پذیری و اعتماد آفرینی – تکنولوژی و تفکر حرفه ای – پویایی ایده سازی و داشتن تفکر بزرگ – احترام بین فردی و همراهی دوستانه – سرمایه گذاری بر روی بهترین ها – پشتیانی و مشتری مداری